fbpx

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Co musisz wiedzieć zanim umówisz się na wizytę?

Suknie ślubną powinnaś zamówić około 10 miesięcy przed datą ślubu. W ekstremalnych przypadkach poradzimy sobie szybciej, jednak nie polecamy odwlekania zamówienia na ostatnia chwilę – możesz mieć wtedy bardzo ograniczony wybór.  Nasze suknie są w rozmiarach od 38 do 50, w zależności od modelu. Ceny naszych sukien kształtują się od 5100 zł do 6700 zł. Jeżeli ustalisz swój budżet przed wizytą – daj nam znać.

Istnieje możliwość zakupu sukni ślubnej w systemie ratalnym, poprzez finansowanie z Santander Consumer Bank. 

W ofercie posiadamy też suknie wyprzedażowe oraz używane suknie z drugiej ręki. Są to suknie dostępne od zaraz, w cenach od 1000 zł do 4000 zł. 

Jak umówić się na wizytę? 

 

Napisz do nas na Facebooku, zadzwoń lub wejdź na stronę www.moment.pl/lila-bianca-salon-slubny/ w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty. Jeśli chciałabyś umówić się w godzinach, w których salon jest zamknięty – daj znać! Postaramy się dopasować do Twojej dyspozycyjności. 

Umówmy się w dniu, w którym nigdzie nie będziesz się spieszyć. Napięty grafik nie sprzyja przymiarkom. 

Wizyta zazwyczaj trwa około godziny, ale czasem może się przedłużyć. 

 

 

Jak się do niej przygotować? 

 

Jeśli tylko chcesz, zabierz ze sobą 1-2 zaufane osoby, które pomogą Ci w wyborze.

Ubierz cielistą, dobrze dopasowaną do Ciebie bieliznę, w której czujesz się komfortowo. Jeśli na wielkie wyjścia zakładasz bieliznę modelującą, zabierz ją również na przymiarki. Możesz zabrać ze sobą również ulubione szpilki, jeśli te ślubne będą miały podobną wysokość obcasa. W dniu przymiarek postaw na delikatny makijaż.

Przygotuj zdjęcia sukien, które Ci się podobają oraz zdjęcia inspiracji, motywu przewodniego ślubu – takie na telefonie wystarczą. Możesz nam je również wysłać na Facebooku.

Jak wygląda wizyta w LILA BIANCA? 

 

Zanim zaczniemy mierzyć suknie musimy się lepiej poznać. Napijemy się kawy i porozmawiamy, aby dowiedzieć się, czego oczekujesz od swojej sukni marzeń.

W naszym salonie możesz, a nawet powinnaś, robić zdjęcia i filmy. Jeśli zechcesz publikować je później w mediach społecznościowych – prosimy o oznaczenie 🙂

Przeważnie podczas wizyty mierzymy 4-5 sukien, ale jest to bardzo indywidualna sprawa. Nikt nie będzie Cię ograniczał. Wybraną suknię zamawiamy w odpowiednim dla Ciebie rozmiarze. Dopasowujemy ją idealnie do Twojej sylwetki miesiąc przed ślubem. Nie zalecamy drastycznie chudnąć, ani tyć po zamówieniu sukni. Istnieje możliwość wprowadzenia drobnych zmian w wybranym przez Ciebie fasonie sukni.

Jeśli „poczujesz miłość” do sukni, skompletujemy pełną stylizację, żebyś upewniła się, że to właśnie TA jedyna.

Wybrałam suknię i co dalej?

 

Kiedy wybierzesz już swoją wymarzoną suknię podpiszemy umowę na realizację sukni i wpłacisz zadatek.

Zadatek to 50% wartości sukni*. Otrzymasz też wtedy voucher zniżkowy na akcesoria ślubne, który od razu możesz zrealizować, kompletując stylizację.

Kiedy Twoja suknia będzie już czekać w salonie, umówimy się na pierwszą przymiarkę.

Zabierz ze ze sobą buty ślubne i biustonosz, który będziesz nosić w dniu ślubu. Nasza krawcowa dopasuje suknię do Ciebie tak, aby leżała idealnie. Po pierwszej przymiarce opłacisz kolejne 50% wartości sukni.

Około tygodnia przed ślubem umówimy się na drugą przymiarkę – jeśli wszystko będzie leżało idealnie – możesz odebrać suknię. Jeśli będzie trzeba nanieść jakiekolwiek poprawki, na odbiór sukni umówimy się na kilka dni przed ślubem.

Suknię wydajemy Ci czystą, wyprasowaną, zapakowaną w pokrowiec.

* w przypadku płatności ratalnej Santander Consumer Bank zasady ustalane są indywidualnie 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu! 

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top